Gizlilik & Güvenlik

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Değerli Müşterilerimiz ve üyelerimiz,

www.mudurnu.com a üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Mudurnu AVM  tarafından 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

www.mudurnu.com bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

NOT:

İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz.

Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız firmanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin.

Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.

Mudurnu AVM www.mudurnu.com a ait online alışveriş sitemizde firmamıza ait tüm bilgiler ve firma adres bilgileri iletişim sekmesinde belirtilmiştir.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız.

E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

İlginize teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz

MUDURNU AVM

İletişim: 0535 735 91 64